Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Luty 21 2017 15:14:07
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia

07.02.2017 r.
Ostateczny termin składania deklaracji maturalnych.20.-22.02.2017 r.
Próbne Egzaminy Gimnazjalne kl. III.


Reforma Edukacji-BROSZURAFundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eu


tel. (32) 231-07-93

zobacz na mapie
Zaproszenie na spotkanie z prof. Turskim.
Polska Akademia Umiejętności oraz Muzeum w Gliwicach zapraszają na wykład WSZECHNICY NAUKOWO-KULTURALNEJ pt.: "Czy w XXI wieku szkoła ma jeszcze sens?".
Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2017 (czwartek), godz. 16.00 w Willi Caro, ul. Dolnych Wałów 8a w Gliwicach.
Gościem będzie Prof. Łukasz Turski (Centrum Fizyki Teoretycznej PAN oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie). ZAPRASZAMY.
Randka z książką oraz wyniki konkursu na walentynkowy limeryk.
W tegoroczne Walentynki nasi uczniowie mieli okazję umówić się w bibliotece na randkę. Była to randka w ciemno z... książką.
Zabawa polegała na wypożyczaniu książek-niespodzianek, które zapakowane były w szary papier z walentynkowymi dekoracjami. W dwóch książkach kryły się prezenty – zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga. Szczęśliwcom, którzy wylosowali nagrody życzymy smacznego!
Dodatkową atrakcją, którą biblioteka oraz Samorząd Uczniowski przygotowali na Święto Zakochanych był konkurs na „Walentynkowy Limeryk” Uczniowie nadesłali dużo wspaniałych utworów w języku polskim, angielskim, francuskim a nawet hiszpańskim. Jury miało wielki problem,aby wyłonić spośród nich te najlepsze, najbardziej zabawne i stworzone zgodnie z zasadami układania limeryków.
Niestety nie da się nagrodzić wszystkich uczestników, dlatego nasze Jury zdecydowało, że:
- trzy pierwsze miejsca i zaproszenia na duże pizze otrzymali: Ania Zawadzka, Przemek Pikosz i Kacper Kopeć.
-drugie i trzecie miejsca zajęło rodzeństwo Marlena i Marcel Romanów. Nagrody to zaproszenie na pizzę oraz na podwójną czekoladę w Czekoladziarni.
-wyróżnienia otrzymały Idril Cichocka i Karolina Nowak, Jadzia Gieniusz oraz Dorota Krasowska, które dostały bombonierki.

Wszystkie przysłane limeryki zostaną opublikowane na stronie biblioteki.
Dziękujemy uczestnikom za liczny udział a naszym sponsorom czyli Restauracji Trattoria, Pizzeriom Da Grasso i Sapori Divini oraz Samorządowi Uczniowskiemu za ufundowanie wspaniałych nagród.


OGŁOSZENIE.

Kl. II ag w ramach projektu edukacyjnego przeprowadza zbiórkę na rzecz zwierząt w gliwickich schroniskach i przytuliskach. "Zbieramy karmę, koce, pluszaki itp. dla psów i kotów" - mówi przedstawicielka klasy. Darowizny prosimy przynosić do szatni na przerwach do końca lutego.

Sukcesy sportowe.

Kolejny sportowy sukces naszych uczniów: III miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie. Szkołę reprezentowali: Jan Wójcik 1C i Wojtek Korzuśnik 1 D. Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany i na wysokim poziomie. Opiekunem była p. Magdalena Droździak-Wrona.

Uwaga! Zmiana terminu próbnych egz. gimnazjalnych.

W związku z III etapem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, do których zakwalifikowało się wielu uczniów klas trzecich naszego gimnazjum, przesunięciu ulega termin próbnego egzaminu gimnazjalnego. Odbędzie się on w dniach od 20 do 22 lutego.

Wyniki Ligi zadaniowej LMaP 2017.
Do konkursu przystąpiło 56 drużyn z powiatu gliwickiego.
Uczniowie w trzyosobowych drużynach rozwiązywali w macierzystych szkołach zadania z geografii, matematyki, biologii i chemii. Zmagania trwały od listopada 2016 do 9 lutego 2017 r. Do finału Ligi Matematyczno-Przyrodniczej zakwalifikowało się 15 drużyn.

Najlepszymi okazali się:
1 miejsce uczniowie Gimnazjum nr 3: Aleksandra Wybraniec, Bartosz Chromy, Marcin Zuwała
(Koordynator p. Maria Obara)
2 miejsce uczniowie Gimnazjum nr 7: Krystyna Ignatowicz, Alicja Polewska, Magdalena Kagan
(Koordynator p. Lucyna Wieczorek)
3 miejsce uczniowie Gimnazjum nr 3: Bartosz Miklaszewski, Szymon Holajn, Maciej Sielski
(Koordynator: p. Maria Obara)

Odbył się także konkurs na poster pt.: "Rozejrzyj się, wszędzie jest fizyka". Do konkursu zgłoszono 38 posterów. Ostatecznie Komisja przyznała 1,2 i 3 miejsce oraz 3 wyróżnienia (w sumie nagrodzono tutaj 22 uczniów).
Wyniki (kliknij w tabelkę, aby powiększyć):


Informacja dla Rodziców.

10 lutego o godz. 16.30 w audytorium GCE przy ul. Okrzei 20 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dot. wdrażania reformy systemu edukacji. Spotkanie będzie prowadzone przez pracowników Kuratorium Oświaty z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta Gliwice.


Strona 1 z 111 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Gimnazjum 2016/2017 Liceum 2016/2017
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,607,105 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.