Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Luty 24 2018 03:15:49
Podziękowania dla krwiodawców!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zawsze są gotowi do oddania krwi dla osób będących w potrzebie. Jest to szlachetna postawa, do której odnosimy się z ogromnym szacunkiem. Liczymy na Was również w tym roku.

Kolejne wyjście do stacji krwiodawstwa zostanie zorganizowane jeszcze przed feriami.

Tomasz Świątkowski i Anita Cieślar.


Nasi pływacy bili rekordy Gliwic.
W zakończonych zawodach pływackich „Bijemy Rekordy Gliwic” nasi licealiści zdobyli 2 miejsce (drużynowo), zaś gimnazjaliści 3 miejsce (drużynowo).
Indywidualnie bezkonkurencyjna była Laura Gabryś zdobywając złoty medal na dystansie 50m stylem motylkowym.

Gratulacje!!!


Klasyfikacja indywidualna:
Opiekun: Tomasz Świątkowski.
Świąteczne życzenia Dyrekcji.
Uczniowie VLO ze świątecznym koncertem w Szkole Specjalnej.
Kontynuując coroczną tradycję, w czwartek 21 grudnia b. r., uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych naszej szkoły pod opieką Pana Profesora Andrzeja Zielińskiego udali się wraz z przygotowanym przez siebie koncertem świątecznym do Szkoły Specjalnej im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej. Uczniowie grali i śpiewali m.in. wszystkim znane polskie kolędy, jak i angielskie piosenki świąteczne w stylistyce jazzowej. Nie obyło się również bez zagadek, wspólnego tańca i znakomitej zabawy. Na zakończenie uczniowie zostali oprowadzeni po szkole oraz zapoznani z tamtejszym systemem nauczania.
Paczki dla kombatantów!

Dziś wolontariusze przekazali świąteczne paczki dla kombatantów, które są efektem zysku ze świątecznego kiermaszu. Dziękujemy bardzo, bardzo zaangażowanej w akcję społeczności naszej szkoły!
Koło Wolontariatu

Zakupy po kiermaszu.
Nasze nauczycielki fizyki, dzierżąc kalkulator w dłoni, za część dochodów z kiermaszu zrobiły zakupy dla potrzebujących.
W czwartek paczki trafią do koordynatora akcji wspierającej kresowiaków.
Oby święta były obfite i szczęśliwe!
Pierniki dla hospicjum.

Oto jeden z efektów świątecznego kiermaszu: dzięki Waszej twórczości i hojności zrobiliśmy 51 paczek (!!!!!) z piernikami dla pacjentów Hospicjum, pierniki zostały dostarczone na ul. Daszyńskiego przez wolontariuszy z kl. 1b.


Strona 4 z 143 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny LMaP Wyjazdy edukacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Wieczór Talentów Ubezpieczenie NNW
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
?cie?ki Kopernika

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso
2,000,479 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.