Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Sierpień 23 2017 08:00:56
INFORMACJA - LOSY ABSOLWENTÓW
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o nowym narzędziu, dzięki któremu licealiści, ich rodzice oraz nauczyciele i dyrektorzy będą mogli sprawdzić, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci szkół wyższych.
ELA – bo o niej tu mowa – to system monitoringu Ekonomicznych Losów Absolwentów. Dysponuje wiedzą na temat 750 tys. absolwentów polskich uczelni i pokazuje, ile zarabiają, jak długo szukają pracy lub też ilu jest wśród nich bezrobotnych. To jedyny na świecie system, który generuje automatyczne raporty o każdym kierunku studiów każdej uczelni w kraju – opracowali go naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego.
Co roku maturzyści, opuszczający mury liceów, przechodzą spod jurysdykcji Ministerstwa Edukacji Narodowej do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Resort nauki chce, aby to przejście było jak najbardziej pomyślne dla młodych ludzi. Służyć temu ma właśnie ELA i zawarte w niej informacje.
Dane o absolwentach dostępne są adresem www.ela.nauka.gov.pl.
Niech uczniowie dowiedzą się o ELI i korzystają z jej pomocy w podejmowaniu ważnych życiowych wyborów!
Wyniki tegorocznych matur!

Tak, jak niedawno absolwenci gimnazjum, tak i nasi tegoroczni maturzyści nie zawiedli. Swoimi wynikami znacząco przekroczyli lokalne i krajowe średnie. Serdecznie gratulujemy!


Nasz Absolwent Ambasadorem RP w Holandii!
Z wielką dumą informujemy, że absolwent Naszego Liceum, dr hab. Marcin Czepelak, otrzymał 22 czerwca 2017 r. nominację dyplomatyczną, jako Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP
w Królestwie Niderlandów oraz Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny - Stały Przedstawiciel RP przy Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej.

W imieniu całej Społeczności Szkolnej składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy powodzenia
w pełnieniu tej ważnej i zaszczytnej funkcji w służbie Rzeczypospolitej Polskiej.
Informacje dla maturzystów - absolwentów LO.

30 czerwca pomiędzy godz. 00:00 a 2:00 uruchomiony zostanie na stronie www.oke.jaworzno.pl SERWIS umożliwiający zdającym indywidualne zapoznanie się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez wychowawców.

Zapraszamy maturzystów na uroczyste wręczenie świadectw dojrzałości w piątek, dn. 30 czerwca 2017 o godz. 13.00.

Certyfikat "Szkoła z życiem".
Dyżury Komisji Rekrutacyjnej.
Dyżury Komisji Rekrutacyjnej (sala 19, pierwsze piętro)

· 26.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 27.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 7.07.2017 godz. 10.00 – 15.00
· 10.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 11.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 12.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 13.07.2017 godz. 9.00 – 15.00
· 14.07.2017 godz. 10.00 – 15.00
III Piknik Integracyjny.
Dnia 10 czerwca 2017 r. odbył się III Piknik Integracyjny naszej szkoły. Mimo deszczowej pogody dopisywała frekwencja i odbyły się wszystkie zaplanowane konkurencje. Piknik, jak co roku, rozpoczął się rozgrzewką przeprowadzoną przez trenerkę fitness ze Starego Hangaru i pokazami taneczno - gimnastycznymi.
Po oficjalnym otwarciu przez Dyrektora szkoły, młodzież wraz z rodzicami brała udział w różnych konkurencjach tj. siatkówka 2 x 2, tenis stołowy, rozgrywki szachowe, brydż sportowy, biegi na orientację sportową, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód. Konkurencje i turnieje oraz pokazy przeprowadzili nauczyciele w-f: p. Anita Cieślar, Tomasz Świątkowski, Mariola Skok, Olga Mazurkiewicz i Artur Arbaszewski oraz Magdalena Droździak - Wrona (również koordynator całego pikniku).
Nie zabrakło elementów bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy mogli przeszkolić się w Pierwszej Pomocy Przedmedycznej: resuscytacja na fantomach z defibrylatorem, tamowanie krwotoków, opatrywanie ran oraz postepowanie w różnych urazach i wypadkach. Każdy uczestnik mógł posilić się „Big Fit Bułą” oraz słodyczami w postaci ciast, cukierków, popcornu oraz napić się wody.
W ramach akcji charytatywnej PAH „Studnia dla Południa” odbyła się licytacja na której zostały sprzedane prywatne rzeczy nauczycieli, np. książka z dedykacją Dyrektora szkoły, krawat p. Zielińskiego, koszulka p. Cholewy, sukienka p. Smołki. Przez cały czas trwania Pikniku była czynna kawiarenka z ciastami i napojami, którą prowadzili uczniowie klasy 2 c gimnazjum w ramach akcji PAH.

Zobacz WYNIKI KONKURENCJI
Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

Czytaj więcej

Strona 2 z 128 < 1 2 3 4 5 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,821,195 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.