Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Grudzień 11 2017 04:59:29
Eliminacje Wieczoru Talentów
Dnia 6 października 2011 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do Wieczoru Talentów. Wzięło w nich udział 21 uczestników, w tym artyści solo, duety i zespoły. Uczniowie zarówno gimnazjum jak i liceum zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, oraz zręcznościowe. Oceniano także popisy gry na instrumentach klawiszowych, strunowych, pokazy fotografii a także sztuki beatboxu.

Czytaj więcej

Spotkanie dla rodziców
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne z cyklu spotkań w ramach upowszechniania wiedzy pedagogicznej i podnoszenia kompetencji wychowawczych rodziców: „Moje dziecko dojrzewa-jak mogę mu pomóc?”. Prelekcję poprowadzą pracownice Zespołu ds. profilaktyki działającego w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach dr Ewa Golbik i mgr Elzbieta Wystep-Kolago.
Spotkanie odbędzie się w naszej szkole dnia 23.11.2011r. (środa) o godz. 17.00.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie drogą e-mailową na adres: asiazso11@o2.pl.
Wykład „Bezpieczeństwo energetyki jądrowej w świetle awarii w Elektrowni Fukushima”
W naszej szkole 22 października odbyło się spotkanie dotyczące współczesnych źródeł energii zorganizowane przez Panie Beatę Zimnicką i Dagmarę Czerwińską –Wróbel.
Wykład i dyskusję na temat bezpieczeństwa energetyki jądrowej prowadził Pan mgr inż. Jan Surówka. Młodzież z klasy 3c i 2b liceum zapoznała się z budową różnego typu reaktorów, przypomniała sobie zagadnienia dotyczące fizyki jądrowej i zadała mnóstwo pytań prelegentowi.

Czytaj więcej

Wyjazd do Brukseli
Daria Ptok, uczennica obecnej klasy III B o profilu prawniczym z rozszerzonym językiem francuskim, miała możliwość uczestniczenia w kursie języka francuskiego w Brukseli dzięki Ambasadzie Belgii, która była fundatorem tego trzytygodniowego pobytu.
„15 lipca znalazłam się na krakowskim lotnisku, gdzie poznałam kolegę z I LO w Gliwicach, Maćka z którym to miałam zmierzyć się z belgijskich światem..."

Czytaj więcej

Laboratorium Małego Misia II
2 października w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się II edycja „Laboratorium Małego Misia” dla przedszkolaków. Projekt ten organizowała pani Ewa Trybalska, doradca metodyczny z chemii GOM-u we współpracy z Urzędem Miejskim w Gliwicach. W tej edycji uczestnicy laboratorium wykonywali doświadczenia z zakresu fizyki. Naszą szkołę reprezentowały nauczycielki fizyki: Dagmara Czerwińska – Wróbel i Beata Zimnicka wspomagane przez liczną grupę uczniów.

Czytaj więcej

Stypendium dla Michała
Uczeń naszej szkoły Michał Kamiński z 2c został wyróżniony za szczególne osiągnięcia w dziedzinie fizyki i chemii. Michał uzyskał Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego na lata 2009 - 2012". Jest to wyróżnienie szczególne, którym w tym roku szkolnym zostało uhonorowanych 30 osób ze Śląska.
Michale, gratulujemy i życzymy sukcesów!
Wieczór Talentów
Jeżeli jesteś uczniem naszej szkoły i: dobrze tańczysz, śpiewasz, grasz na jakimś instrumencie, masz specjalne zdolności i inne ukryte umiejętności zgłoś się na casting!
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2011 r.
Eliminacje odbędą się 6 października (czwartek) 2011 r. o godz. 16.30 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach.
Zgłoszenia u p. Joanny Golik-Skitał oraz w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!
Strona 124 z 138 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny LMaP Wyjazdy edukacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Wieczór Talentów Ubezpieczenie NNW
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,931,733 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.