Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Grudzień 11 2017 04:59:03
VIII Regionalny Konkurs Piosenki Europejskiej
Natalia Kutuś, uczennica klasy 2B o profilu prawniczym, zajęła II miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Piosenki Europejskiej „Chanson na sukces”, który odbył się dnia 1 kwietnia 2011r w Tychach w Teatrze Małym z okazji Dnia Frankofobii.
Serdecznie gratulujemy!
J. angielski - sukcesy uczniów gimnazjum i liceum
Gimnazjum:
W tym roku 2 osoby zostały laureatami Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego, są nimi: Aleksandra Białoń (3a) i Marcin Tatoń (2b) – GRATULUJEMY! Konkurs był bardzo trudny, szczególnie część poświęcona kulturoznawstwu – dlatego sukces ten jest naprawdę godny pozazdroszczenia!
Liceum:
Alicja Lachman, która reprezentowała naszą szkołę w konkursie „Know America 2011” znalazła się w gronie finalistów – zabrakło jej 1 punkta, aby otrzymać tytuł laureata i walczyć o miesięczne staże w dziale prasowo-kulturalnym Ambasady USA i w American Chamber of Commerce w Warszawie.

Czytaj więcej

Zakończenie akcji Pluszaczki-Misiaczki!
Klasa 1b LO, klasa 2c LO oraz Koło PCK przez dwa tygodnie prowadziły akcję zbierania zabawek dla dzieci z Centrum Onkologii w Gliwicach. Dzięki Waszej hojności chore dzieci dostaną: 263 maskotki i lalki, 63 książki, 4 komplety puzzli, mnóstwo klocków, zeszyty, piłki, kolorowanki i wiele innych „czasoumilaczy”. Dziękujemy!
Dagmara Czerwińska-Wróbel, Beata Zimnicka, Joanna Mazur, Anita Cieślar
Pluszaczki! Misiaczki!
Od dnia 15.02.2011 klasa IB LO we współpracy z klasą 2C LO, klubem wolontariatu, kołem PCK rozpoczyna akcję zbierania zabawek, maskotek, kolorowanek, kredek, książeczek dla dzieci z Centrum Onkologii w Gliwicach.
Dyżury będą odbywały się codziennie na 2, 3, 4 i 5 przerwie na parterze przy wejściu głównym do szkoły. Prosimy o przynoszenie jak największej ilości nowych zabawek, a w przypadku zabawek używanych o dokładne odkażenie ich. Dziękujemy w imieniu dzieciaków!
„Rozwiń skrzydła”
Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych (gimnazjów i liceów) województwa śląskiego na
V edycję francuskojęzycznego konkursu „Rozwiń skrzydła” organizowanego wspólnie przez ZSO nr 10 oraz ZSO nr 11 w Gliwicach.

Czytaj więcej

Konkurs "Poezja łączy ludzi - mój ulubiony wiersz"
Konkurs, który wyłoni pięciu nowych bohaterów filmów do programu „Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz”. Filmy nadane zostaną w TVP w roku 2011.

Konkurs podobnie jak i program jest objęty honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej Katarzyny Hall i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego. Skład Jury – ADAM ZAGAJEWSKI (przewodniczący, poeta – absolwent V LO w Gliwicach!), Janusz Głowacki (pisarz), Maria Kotowska (polonista), Jacek Mierosławski (operator filmowy) oraz Ewa Zadrzyńska (reżyser).

Czytaj więcej

Strona 127 z 138 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny LMaP Wyjazdy edukacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Wieczór Talentów Ubezpieczenie NNW
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,931,725 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.