Podaj dalej kredkę!

Panie Beata Zimnicka i Dagmara Wróbel ogłaszają nowa zbiórkę:

Chcesz się włączyć w pomoc dzieciom ze świetlic środowiskowych? Zacznij działać – podaj dalej artykuły plastyczne i biurowe, które młodzi artyści będą mogli twórczo wykorzystać.

Zbiórkę organizuje gliwickie Stowarzyszenie “Przed Siebie”, które z sukcesami zbierało już torebki, włóczkę i biżuterię. Wszystkie przedmioty trafiły do potrzebujących, a włóczka ozdobiła drzewo przy Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Tym razem aktywiści zapraszają gliwiczan do przekazania artykułów szkolnych i plastycznych.

– Zbieramy kartki białe i kolorowe, bloki techniczne i rysunkowe, wyklejanki (papiery samoprzylepne), kolorowe opakowania i folie (na przykład po prezentach), bibułę, wstążki, guziki, koraliki, kleje wszelakie (do papieru lub decoupage’u, wkłady do kleju na gorąco i tak dalej), taśmę klejącą, kredki, pisaki, farbki, pędzle, skrawki materiałów, drut, ozdobne serwetki (i inne artykuły do decoupage’u), przybory szkolne (linijki, spinacze, długopisy, ołówki, gumki do mazania, zakreślacze, dziurkacze). Rzeczy nie muszą być nowe, byle nadawały się jeszcze do wykorzystania – mówi Justyna Koch ze Stowarzyszenia Przed Siebie.

Wszystkie materiały można przynosić do restauracji Magnes  (ul. Plebańska 9). Zbiórka potrwa do 26 kwietnia. Kreatywne wykorzystanie darów gwarantowane! Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

09. 12. 2022 r. – WIECZÓR TALENTÓW

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt