Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022

Przedmiot Nauczyciel Kontakt
matematyka dr inż. Florian Brom florianbrom@vlo.gliwice.pl
  mgr Małgorzata Dolnicka malgorzatadolnicka@vlo.gliwice.pl
  mgr Dorota Maniakowska dorotamaniakowska@vlo.gliwice.pl
  mgr Joanna Mazur joannamazur@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Pawłowska annapawlowska@vlo.gliwice.pl
  mgr inż. Izabela Podlas izabelapodlas@vlo.gliwice.pl
  mgr Beata Skubala-Trojan beataskubala@vlo.gliwice.pl
j. polski dr Ilona Kulisz ilonakulisz@vlo.gliwice.pl
  mgr Katarzyna Czaplicka katarzynaczaplicka@vlo.gliwice.pl
  mgr Ewelina Zygan ewelinazygan@vlo.gliwice.pl
  mgr Agnieszka Smołka agnieszkasmolka@vlo.gliwice.pl
historia mgr Przemysław Cholewa przemyslawcholewa@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Kloza annakloza@vlo.gliwice.pl
  mgr Michał Hankus michalhankus@vlo.gliwice.pl
  mgr Robert Tworuszka roberttworuszka@vlo.gliwice.pl
  mgr Adam Lipert adamlipert@vlo.gliwice.pl
  dr Krzysztof Tracki krzysztoftracki@vlo.gliwice.pl
WOS mgr Przemysław Cholewa przemyslawcholewa@vlo.gliwice.pl
  mgr Bożena Taraszkiewicz bozenataraszkiewicz@vlo.gliwice.pl
  dr Danuta Kaźmierczak danutakazmierczak@vlo.gliwice.pl
chemia dr Aleksandra Pyzik aleksandrapyzik@vlo.gliwice.pl
  mgr inż. Ewa Trybalska ewatrybalska@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Partyka-Petrak annapartyka@vlo.gliwice.pl
geografia dr Ksenia Dobrowolska-Karcz kseniadobrowolska@vlo.gliwice.pl
  dr Piotr Dolnicki piotrdolnicki@vlo.gliwice.pl
  mgr Wojciech Stasiło wojciechstasilo@vlo.gliwice.pl
fizyka mgr Dagmara Czerwińska-Wróbel dagmarawrobel@vlo.gliwice.pl
  dr Beata Zimnicka beatazimnicka@vlo.gliwice.pl
biologia mgr Magdalena Siekanowicz magdalenasiekanowicz@vlo.gliwice.pl
  mgr Aleksandra Witek aleksandrawitek@vlo.gliwice.pl
  dr Monika Kućma monikakucma@vlo.gliwice.pl
j. angielski mgr Joanna Golik-Skitał joannagolik@vlo.gliwice.pl
  mgr Grażyna Daniel-Schuwald grazynadaniel@vlo.gliwice.pl
  mgr Katarzyna Golasz katarzynakopaczel@vlo.gliwice.pl
  mgr Magdalena Kos magdalenakos@vlo.gliwice.pl
  mgr Magdalena Rozwadowska magdalenarozwadowska@vlo.gliwice.pl
  mgr Katarzyna Krawczyk-Strzelec katarzynakrawczyk@vlo.gliwice.pl
  mgr Aleksandra Starak aleksandrastarak@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Kuna annakuna@vlo.gliwice.pl
  mgr Kamila Kowalczyk kamilakowalczyk@vlo.gliwice.pl
j. niemiecki mgr Jolanta Gokiert jolanta.gokiert@vlo.gliwice.pl
  mgr Ewelina Mrózek ewelinamrozek@vlo.gliwice.pl
  mgr Janusz Łukaszuk januszlukaszuk@vlo.gliwice.pl
j. francuski mgr Ewa Rasińska ewarasinska@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Kuna annakuna@vlo.gliwice.pl
j. łaciński mgr Małgorzata Dzietczyk malgorzatadzietczyk@vlo.gliwice.pl
informatyka dr inż. Florian Brom florianbrom@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Pawłowska annapawlowska@vlo.gliwice.pl
  mgr inż. Izabela Podlas izabelapodlas@vlo.gliwice.pl
  mgr Dariusz Wróbel dariuszwrobel@vlo.gliwice.pl
  mgr Joanna Mazur joannamazur@vlo.gliwice.pl
  mgr Małgorzata Dolnicka malgorzatadolnicka@vlo.gliwice.pl
  mgr Piotr Kuc piotrkuc@vlo.gliwice.pl
wychowanie fizyczne mgr Tomasz Świątkowski tomaszswiatkowski@vlo.gliwice.pl
  mgr Anita Cieślar anitacieslar@vlo.gliwice.pl
  mgr Magdalena Drożdziak-Wrona magdalenadrozdziak@vlo.gliwice.pl
  mgr Kazimierz Lasko kazimierzlasko@vlo.gliwice.pl
  mgr Olga Mazurkiewicz olgamazurkiewicz@vlo.gliwice.pl
  mgr Mariola Skok mariolaskok@vlo.gliwice.pl
EDB mgr Anita Cieślar anitacieslar@vlo.gliwice.pl
  mgr Olga Mazurkiewicz olgamazurkiewicz@vlo.gliwice.pl
muzyka mgr Stanisława Zawadzka stanisławazawadzka@vlo.gliwice.pl
przedsiębiorczość mgr Bożena Taraszkiewicz bozenataraszkiewicz@vlo.gliwice.pl
religia mgr Katarzyna Kłysik katarzynaklysik@vlo.gliwice.pl
  mgr Anna Lyszczyna annalyszczyna@vlo.gliwice.pl
  ks. mgr Robert Iskrzycki robertiskrzycki@vlo.gliwice.pl
biblioteka mgr Jagoda Machoń jagodamachon@vlo.gliwice.pl
  mgr Bożena Taraszkiewicz bozenataraszkiewicz@vlo.gliwice.pl
pedagog mgr Iwona Katyńska iwonakatynska@vlo.gliwice.pl
doradca zawodowy mgr Ewa Radlak ewaradlak@vlo.gliwice.pl

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

24. maja 2022 r., godz. 16:00 – DZIEŃ OTWARTY VLO

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81