BRAWO WIKTORIO!

We wtorek 24 kwietnia 2018 r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym odbył się rejonowy etap konkursu recytatorsko – wokalnego pt. Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence zorganizowanego w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje recytatorów – Wiktoria Wiatrowska z klasy 1f i Tomasz Kroker z klasy 2d. Oboje zaprezentowali się wspaniale, ale konkurencja była ogromna. Przybyli uczniowie z Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i innych miast naszego regionu. Recytatorzy dawali z siebie wszystko, bo w finale wojewódzkim było tylko 3 miejsca dla najlepszych.

Z przyjemnością informujemy, ze w tej grupce szczęśliwców znalazła się nasza Wiktoria, co więcej – zajęła I miejsce! W czwartek 26 kwietnia odebrała dyplom, nagrodę i gratulacje z rąk przedstawicieli Śląskiego Kuratorium Oświaty.

W najbliższym czasie odbędzie się finał w Katowicach. Wiktoria zapewne godnie będzie reprezentować naszą szkołę.

Warto nadmienić, że opiekunem i trenerem recytatorów jest pani Antonina Dziuban.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

08. 09. 2023 r. – Narodowe Czytanie

12.09.2023 r. – Zebrania z Rodzicami godz. 17:00

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt