Podsumowanie IV Pikniku Integracyjnego.

Dnia 16 czerwca 2018 r. odbył się już po raz IV Piknik Integracyjny naszej szkoły. Można było wziąć udział w dyscyplinach takich jakich: koszykówka 3×3, siatkówka 2×2, wspinaczka, biegi na orientację, tenis stołowy, tor przeszkód oraz gry planszowe. W tym roku piknik miał szczytny cel, gdzie poprzez grę i dobrą zabawę można było pomóc zebrać środki finansowe na zakup „chodzika dla Laury”. Dzięki przeprowadzonej licytacji i współpracy z partnerami takimi jak: fundacje „Cała na przód” i „Biegaj z sercem” oraz programem „GRAM KIBICUJĘ POMAGAM” osiągnęliśmy cel.

Całość pikniku dofinansowała Rada Rodziców naszej szkoły. Dzięki niej zostały zakupione medale, koszulki oraz słodycze, które ukoronowały zwycięzców, biorących udział w zawodach sportowych.

Bufet piknikowy zapewniły dziewczęta z klasy 3cg podając ciasta, napoje, galaretki, popcorn oraz owoce. Była też jak co roku „Big Fit Buła” dająca sił do dalszych zmagań sportowych przygotowana przez panią E. Mrózek.

Dziękujemy wszystkim za udział w IV Pikniku Integracyjnym i osiągnięcie wspólnego celu, jakim była dobra zabawa i pomoc Laurze.

Zapraszam za rok 🙂

Organizator
mgr Magdalena Droździak-Wrona
WYNIKI SPORTOWE – kliknij tutaj

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

08. 09. 2023 r. – Narodowe Czytanie

12.09.2023 r. – Zebrania z Rodzicami godz. 17:00

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt