Zawody Strzeleckie w naszej szkole.

I Międzyszkolne Zawody Strzeleckie
o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami Dwujęzycznymi z im. Andrzeja Struga

Po raz pierwszy nasza szkoła była organizatorem  Międzyszkolnych zawodów strzeleckich o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami  Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga. Zawody  oficjalnie  rozpoczął dyrektor Florian Brom w dniu 12.06.2018 o godz.10.00  na strzelnicy przy IV LO. W zawodach uczestniczyło 10 szkół. Po zażartej walce nasze dziewczyny w składzie: Laura Adamczyk, Aleksandra Schoepe i Michalina Moryson, a także chłopcy w składzie: Bartosz Chmielewski, Łukasz Wołowski i Piotr Gradowski, zdobyli podwójne srebro czyli II miejsce! Na uwagę zasługują również indywidualne wyróżnienia: Laura Adamczyk i Łukasz Wołowski, którzy zdobyli II miejsce!

Uczniowie przygotowywali się systematycznie przez cały rok na zajęciach koła strzeleckiego prowadzonych przez nauczycieli: Olgę Mazurkiewicz i Anitę Cieślar.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

09. 12. 2022 r. – WIECZÓR TALENTÓW

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt