Nawiązanie współpracy z British Council w ramach programu Addvantage.

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga w Gliwicach nawiązało współpracę z British Council, instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie promowania języka angielskiego i kultury brytyjskiej.

British Council działa na sześciu kontynentach w ponad 100 krajach świata, w tym od 80 lat w Polsce.

Nasza szkoła, jako partner British Council, będzie miała udział w interesujących inicjatywach podejmowanych przez tę instytucję na rzecz promowania nauki języka angielskiego wśród uczniów oraz doskonalenia warsztatu dydaktyczno-metodycznego nauczycieli poprzez organizację szkoleń.

Wierzymy, że współpraca z partnerem jakim jest British Council, zaowocuje jeszcze liczniejszymi sukcesami naszych uczniów w dziedzinie edukacji językowej.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

09. 12. 2022 r. – WIECZÓR TALENTÓW

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt