Olimpiada Historyczna – Sukces naszych uczniów!

21 listopada odbyły się w naszej szkole, jak co roku, eliminacje międzyszkolne Olimpiady Historycznej Licealistów.  W olimpiadzie uczestniczyli uczniowie 4 szkół: V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach, I Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach,  Liceum  im. Paderewskiego z Knurowa i Zespół Szkół Łączności. Uczniowie musieli napisać wypracowanie a także odpowiedzieć na trudne pytania komisji z historii powszechnej, historii Polski a także wykazać się znajomością  lektur historycznych. W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili nauczyciele z 3 liceów gliwickich.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się z naszej szkoły: Joanna Bulla z klasy IID, Ewa Dębicka z klasy IID, Maciej Gwadera z klasy ID oraz Stefan Chrapka z klasy ID. Wszyscy są uczniami Pani Anny Klozy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 września (wtorek) godz. 17:00 – Zebrania z rodzicami.

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81