Laureaci Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie.

Z wielką satysfakcją podajemy do wiadomości, że w tegorocznej, piątej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie, w gronie 60 laureatów (co więcej w pierwszej dwudziestce!) znalazło się aż czworo naszych uczniów!

W sumie w Olimpiadzie wzięło udział ponad 1100 uczniów z całej Polski. Wyłoniono 330 finalistów, a spośród nich 60 laureatów. Tematem przewodnim tegorocznej Olimpiady były skoki narciarskie. Uczestnicy zgłębili życiorysy znanych zawodników oraz zapoznali się z ideami i wartościami obecnymi w sporcie poprzez lekturę m.in. tekstów papieskich na ten temat.

Spośród uczniów VLO najwyżej uplasował się Karol Kurczab z kl. III b. Zajął 2. miejsce w Polsce. Dalej Anna Pogorzelska z kl. II zajęła miejsce 9., Angelika Nieradzik z kl. I miejsce 16., a Magdalena Dederko, także z kl. II, miejsce 19.

Uczniowie przygotowywali się pod opieką pań: Anny Lyszczyny, Marioli Skok i Katarzyny Kłysik.

Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele otrzymali atrakcyjne nagrody. Także nasza Szkoła została wyróżniona i otrzymała w nagrodę projektor multimedialny!

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!!!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

08. 09. 2023 r. – Narodowe Czytanie

12.09.2023 r. – Zebrania z Rodzicami godz. 17:00

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt