VIII Wieczór Talentów w VLO już za nami.

W piątek 25 stycznia w naszej szkole odbył się finał VIII edycji corocznego Wieczoru Talentów. Na scenie zaprezentowało się dziesięcioro finalistów, pośród których mogliśmy zobaczyć między innymi akordeonistę, magika oraz utytułowane wykonawczynie tradycyjnego tańca irlandzkiego.
W repertuarze wokalistów i zespołów instrumentalnych przeważały przeboje wielkich artystów ubiegłego wieku. Sędziowie przyznali wiele wyróżnień i nagród, jednak ta najważniejsza – statuetka złotego Anioła Struga – trafiła w ręce znakomitego zespołu Egzaltacja w składzie: Helena Kalota, Justyna Liber (skrzypce), Zofia Grabka (fortepian) i Michał Dyło (perkusja), który swoją niezwykłą aranżacją popularnych utworów oczarował publiczność. Całe wydarzenie uświetniły występy dzieci nauczycieli naszej szkoły, które popisały się swoimi talentami takimi jak akrobatyka, śpiew i gra na saksofonie. (tekst: Dominika Jachimowska kl. 2D, zdjęcia: Julia Żabicka kl. 2D))

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81