Sukcesy sportowe uczniów naszego liceum

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się duchem walki, osiągając sukcesy w zawodach sportowych. Dnia  26 marca miały miejsce drużynowe biegi przełajowe, w których reprezentacja dziewcząt w składzie:

  1. Alicja Bujara kl.2a
  2. Anna Pogorzelska kl. 2b
  3. Aleksandra Stopa kl. 1a
  4. Zuzanna Świerc kl. 1a
  5. Emilia Zięba kl. 1e
  6. Marta Czarnecka kl. 1a

zajęła II miejsce,

a  chłopców składzie:

 1. Jakub Ostropolski kl. 3c
 2. Bartosz Baron kl. 2e
 3. Wojciech Nowakowski kl. 2e
 4. Jakub Młyńczak kl. 2b
 5. Paweł Solski kl. 1e
 6. Kacper Pietrowicz kl. 1b
 7. Dominik Nowakowski kl. 1a

III miejsce.

Natomiast w mistrzostwach Gliwic licealiady województwa śląskiego w piłce ręcznej, które odbyły się 27 marca, uczennice naszej szkoły: Milena Piernikarczyk kl. 3c, Daria Stolorz kl. 2e, Marta Garcorz kl. 2d, Martyna Polok kl. 2c, Matylda Kaiser kl. 2c, Anna Pogorzelska kl. 2b, Aleksandra Stopa kl. 1a, Karolina Duda kl. 1a, Marta Czarnecka kl. 1a, Zuzanna Munzer kl. 1c, Nikola Mularczyk kl. 1c zajęły IV miejsce.

Opiekunem młodzieży podczas zmagań była pani M. Skok.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81