IT GIRLS.

Zainteresowane uczennice klas drugich naszej szkoły zdecydowały, że chcą obalić mit, jakoby świat nowoczesnych technologii jest domeną mężczyzn. Służyć ma temu udział w projekcie Firmy SAP Polska.

Program ma na celu zachęcenie nastolatek do wybrania pracy w branży IT. Pracownicy firmy będą prowadzili w naszej szkole prelekcje, podczas których przedstawią mnogość ścieżek kariery w dziedzinie nowoczesnych technologii. Podczas pierwszego spotkania (7.10.2019) zapoznaliśmy się z  ideą Projektu IT GIRLS oraz poznaliśmy metodę zarządzania projektem Scrum.

Więcej informacji dla zainteresowanych uzyskacie u doradcy zawodowego – Pani Ewy Radlak.

 

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81