STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA.

W piątek, 11 października w sali kina AMOK odbyła się miła uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta dla uczniów uczęszczających do gliwickich szkół. Wśród bardzo licznego grona stypendystów znaleźli się także nasi obecni uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w ubiegłym roku szkolnym będąc uczniami naszej szkoły lub innych szkół podstawowych lub gimnazjów.
Stypendia otrzymali:
Olga Bach, Elżbieta Czapik, Michał Jańta, Hanka Kandziora, Jakub Koryzna, Alicja Kucharz, Nina Łypaczewska, Mateusz Męcik, Maria Ochman, Julia Piegza, Grzegorz Piórkowski, Antonina Sanocka, Sandra Sater,Zuzanna Skorupa, Jagoda Skowron, Andrzej Ślusarski, Aleksandra Zapart, Jan Zarzycki, Magdalena Zdonek, Dawid Ziebura, Marcin Zuwała.

Tradycyjnie także wręczono Laury Nauki zarówno uczniom – laureatom olimpiad i konkursów, jak i nauczycielom, którzy ich przygotowywali.  Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie reprezentujący naszą szkołę w ubiegłym roku
w konkursach i olimpiadach: Antoni Bul, Michał Jańta, Jakub Koryzna, Alicja Kucharz, Nina Łypaczewska, Aleksandra Zapart, Dawid Ziebura, Marcin Zuwała.

Wyróżnieni Nauczyciele to: Katarzyna Bogunia- Stecko, Małgorzata Dzietczyk, Katarzyna Kłysik, Anna Lyszczyna, Magdalena Siekanowicz, Andrzej Zieliński.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81