O KROK OD ZWYCIĘSTWA.

We wtorek damska drużyna reprezentująca naszą szkołę w koszykówce grała ostatni mecz tegorocznych rozgrywek. Mecz miał przesądzić o tym, kto i które miejsce zajmie na podium. Przeciwnikiem była drużyna I LO, które dotąd wygrało wszystkie mecze. Reprezentantki naszej szkoły stanęły na wysokości zadania i do ostatnich 40 sekund meczu nawet prowadziły z liderem, jednak przez rzuty osobiste spowodowane faulami przeciwnik wyrównał, a w dogrywce wygrał.

Dziękujemy naszym zawodniczkom za zaangażowanie i walkę, dzięki którym zajęły 3 MIEJSCE W GLIWICACH!! GRATULUJEMY!!

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!