Wieczór Talentów 2019.

6 grudnia nasi uczniowie sprawili nam wspaniały mikołajkowy prezent – zaprezentowali swoje  niezwykłe talenty. O godzinie 17.00 w pięknie udekorowanej auli naszej szkoły zapanował iście świąteczny nastrój – rozpalono w kominku, rozbłysły światełka a wokół unosił się zapach choinki i goździków.

Na scenie pojawiło się dziesięcioro wykonawców prezentujących talent wokalny, aktorski, grę na instrumencie, stand up i animację komputerową.

Po obradach jury, tuż przed wręczeniem statuetek Aniołów Talentu, złożyliśmy nieodżałowanej Pani Antoninie Dziuban, dedykując jej piosenkę i przedstawiając wspomnienia uczniów w postaci filmu, który nakręcił Łukasz Woźniak.

Wspomniane już Anioły powędrowały do Alicji Ossery i Jakuba Werwińskiego, którzy podobnie jak Wojciech Maciejewski zajęli pierwsze miejsce. W IX edycji Wieczoru przyznano również dwa drugie miejsca – zajęli je Maciej Mucha i Paweł Solski. Trzeciego miejsca nie przyznano. Wyróżnienia powędrowały do zespołu instrumentalnego w składzie Idril Cichocka, Elżbieta Czapik i Małgorzata Długosz, oraz do Wiktorii Groelich.

Rada Rodziców doceniła Pawła Solskiego, który pięknie wykonał preludium g-mol Rachmaninowa, przyznając mu I nagrodę. II miejsce zajął Maciej Mucha, twórca animacji komputerowej, a Alicja Ossera i Jakub Werwiński za poruszające wykonanie utworu “Na zakręcie” otrzymali III nagrodę.

Wojciech Maciejewski zgarnął tamtego wieczoru dwie statuetki – drugą przyznała mu publiczność, która nagrodziła go również owacją na stojąco.

Na zakończenie wieczoru nauczyciele przygotowali niespodziankę i weszli na scenę by razem zaśpiewać, a nawet zatańczyć.

IX Wieczór Talentów przeszedł już do historii i można go uznać za bardzo udany. Zapraszamy na X jubileuszową edycję.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

09. 12. 2022 r. – WIECZÓR TALENTÓW

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt