Koncert kolędowy w Rudzie Śląskiej.

To już tradycja, że uczniowie naszej szkoły
z początkiem roku odwiedzają Szkołę Podstawową Specjalną im. Św. Łukasza w Rudzie Śląskiej
z koncertem kolędowym. 7 lutego zespół wokalny
z towarzyszeniem Michała Jagody zaprezentował popularne kolędy i pastorałki wychowankom tejże placówki. Całość pięknie poprowadziła Alicja Ossera,
a towarzyszyły jej Wiktoria Pietrek, Krysia Konieczny, Emilia Machula, Natalia Mieczyńska, Dominika Król i Julita Bobrowska.

Po koncercie, w towarzystwie Dyrektora placówki, Pana Wiesława Jagielskiego, nasi uczniowie zwiedzili szkołę, poznając przy okazji jej wychowanków
i pracowników.

Ja zawsze było miło i wzruszająco.

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!