Wakacyjny obóz w Zarzeczu odwołany – informacja.

Dzień dobry.

Z przykrością muszę poinformować, że po uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły oraz po przeanalizowaniu dokumentów i informacji dostępnych w mediach, kuratorium, sanepidzie i innych źródłach, zmuszeni jesteśmy odwołać wyjazd wakacyjny do Zarzecza.
Wytyczne dla organizatorów turystyki (w wielu aspektach niespójne) uniemożliwiają zrealizowanie w ogromnej części programu obozu.
Sytuacja w służbie zdrowia stawia “pod ścianą” zapewnienie bezpieczeństwa młodzieży w razie zachorowania lub wypadku oraz dostęp do stałej opieki medycznej na miejscu wypoczynku.
Przewodnia myśl obozu „ZARZECZE” – radosny ruch w ramach wielu dyscyplin sportowych, w tym samym czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa i nadzoru nie jest możliwa do wykonania.
Konieczność zachowania dystansu społecznego między dziećmi, (działanie tylko w małych grupach, które nie mieszają się ze sobą, zakaz kontaktowania się z osobami spoza obozu), zamyka nas praktycznie w miejscu zakwaterowania.
Wymagana żelazna dyscyplina kłóci się z podstawowymi zasadami relaksu i wypoczynku.
Po blisko 20 latach nieprzerwanej organizacji wyjazdów wakacyjnych, z poczucia odpowiedzialności za siebie i innych, w roku 2020 należy powiedzieć „czekam”.

Ze sportowym pozdrowieniem,
z nadzieją organizacji wyjazdów zimowego i letniego w 2021

Kazimierz Lasko

W razie potrzeby szybkiego odzyskania zaliczki, proszę o kontakt tel 502171601.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81