OFERTA SZKOŁY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW – OBOZY SZKOLNE.

W naszej szkole od kilkunastu lat organizowane są obozy letnie i zimowe o charakterze rekreacyjno-sportowym. Młodzież naszego liceum oraz zaprzyjaźnieni uczniowie z innych szkół, pod opieką nauczycieli i wykwalifikowanych instruktorów, mają możliwość nauki i rozwijania umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie w zimie, a także wielu dyscyplin sportowych w okresie wakacji letnich np.: żeglarstwo, windsurfing, tenis ziemny, jazda konna, kolarstwo, gry zespołowe, pływanie, kolarstwo górskie i szosowe itd.
Obozy są dofinansowywane przez Urząd Miasta w Gliwicach.
Z ramienia szkoły organizatorem jest Pan Kazimierz Lasko – nauczyciel wychowania fizycznego, przy udziale nauczycieli: wychowania fizycznego i języka angielskiego: Pani Magdaleny Droździak – Wrony, Pani Joanny Golik-Skitał.
Informacje można uzyskać także na stronie szkoły w zakładce uczeń/obozy szkolne.

https://vlo.gliwice.pl/dla-ucznia/obozy-szkolne/

Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.
ZAPRASZAMY!
Tel. org. mgr Kazimierz Lasko tel. 502-171-601.

Termin obozu zimowego – 1 tydzień ferii zimowych (7 dni) 30.01- 05.02.2021 r.
CENA 850 PLN

Termin obozu letniego – (2 tygodnie) 03.07 – 16.07.2021 r.
CENA 1600 PLN

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

06. 01. 2023 r. – Święto Trzech Króli – dzień wolny

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt