Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym.

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica kl. 2e3, Sandra Sater przeszła do części ogólnopolskiej Konkursu Wiedzy Biblijnej. To wielki sukces, ponieważ tegoroczny materiał konkursowy – biblijna Księga Liczb – to naprawdę trudny materiał.

W III etapie konkursu – ustnym finale diecezjalnym, Sandra zajęła II miejsce i za 10 dni zmierzy się w teście pisemnym on-line z finalistami z kilkudziesięciu diecezji.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Sandrze w zmaganiach towarzyszy p. Katarzyna Kłysik.

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!