Antycovidowe ciasteczka.

Dyrekcja naszej szkoły otrzymała podziękowanie za fantastyczną akcję przeprowadzoną przez klasę 2A wraz z wychowawczynią – Panią Ewą Trybalską.

Uczniowie przygotowali słodkie upominki dla chorych zmagających się Covid-19 przebywających
w gliwickim szpitalu oraz personelu medycznego. Spotkało się to z ogromnie pozytywnym przyjęciem ze strony obdarowanych, dało jakże potrzebny zastrzyk optymizmu, niezbędny w walce z tą straszną chorobą.

Dziękujemy serdecznie młodzieży, ich rodzicom oraz pomysłodawczyni i koordynatorce – Pani Ewie Trybalskiej.

 

Kolejna akcja już w przygotowaniu 🙂

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!