SUKCESY UCZNIÓW KL. 1C W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM.

Z radością informujemy o sukcesach sportowych naszych uczniów w sportach zimowych. Młodzi adepci narciarstwa zjazdowego pomimo pandemii wytrwale realizują swoje sportowe pasje i zdobywają zimowe laury.

W grudniu uczennica klasy 1c naszej szkoły, Hanna Plaskura zajęła 7 miejsce w zawodach narciarskich – CITY CUP 2020 Puchar Krakowa Slalom Gigant, a także 7 miejsce w XII Ogólnopolskim Finale Lig Alpejskich 2020.

W lutym bieżącego roku Wiktor Nowakowski, również uczeń 1c, zdobył 2 miejsce w Lidze Śląska na zawodach w Poniwcu oraz 3 miejsce w Lidze Śląska w zawodach w Zwardoniu, a także 6 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w kategorii junior młodszy w Slalomie Gigancie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na stokach!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81