Szkolny konkurs „PoRa na Marię!” już rozstrzygnięty.

W piątek 19 lutego w naszej szkole odbył się konkurs „PoRa na Marię!”. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą o życiu i osiągnięciach naukowych polskiej noblistki, Marii Skłodowskiej-Curie.
Ze względu na panujące obostrzenia nie mógł się odbyć stacjonarnie, ale jak widać nie jest to przeszkoda, której nie dałoby się przeskoczyć! Został zorganizowany poprzez aplikację Kahoot. Jedna osoba udostępniała ekran z pytaniami, a uczestnicy na swoich telefonach zaznaczali poprawne odpowiedzi. Najwięcej punktów zdobył uczeń klasy 2a – Adam Kulczycki. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Kurcjusz z tej samej klasy, a trzecie Magdalena Wygoda z klasy 1a.

Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów do Empiku o wartości 100 złotych – I miejsce, 80 złotych – II miejsce i 60 złotych – III miejsce. Zostały one ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Konkurs zorganizowały nauczycielki chemii
i fizyki: pani Dagmara Czerwińska-Wróbel, pani Ewa Trybalska oraz pani Beata Zimnicka.

Wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że warto było brać w nim udział!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

10. 11. 2023 r. – Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

08.12.2023 r. – Finał konkursu „Scena dla każdego”

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt