Dzień walki z głodem.

W ramach działalności szkolnego koła PCK nasza młodzież uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji walki z głodem. Nasze uczennice przygotowywały kanapki i sałatki dla wszystkich chętnych ludzi w potrzebie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Akcja odbyła się w Zarządzie Głównym PCK w Gliwicach na ulicy Wrocławskiej.
Opiekunki Szkolnego Koła PCK: Anita Cieślar i Olga Mazurkiewicz.

Najbliższe wydarzenia

24 kwietnia 2026 r. – zakończenie Roku Szkolnego klas IV, godz. 12:45

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!