Unia Moich Marzeń

To był niezwykle emocjonujący wieczór. W czwartkowy wieczór odbyło się spotkanie „Unia Moich Marzeń”, organizowane w ramach Europejskiego Kongresu Rad Młodzieżowych i Konferencji do spraw przyszłości Europy przez jednego z naszych uczniów 🇪🇺🇵🇱✌️

W trakcie spotkania rolę organizatora i moderatora dyskusji pełnił Antoni Forenda – uczeń V LO w Gliwicach, członek Młodzieżowej Rady Miasta Gliwice, gościem specjalnym i opiekunem merytorycznym był Pan prof. Tomasz Kubin – ekspert z organizacji Team Europe, a dyskusję swoją obecnością urozmaicili członkowie Młodzieżowych Rad Miejskich z Gliwic, Ząbkowic Śląskich i Białegostoku oraz członkowie młodzieżówek politycznych m.in. „Młoda Lewica”, „Młoda Unia” i „Młodzi Demokraci”.

Spotkanie było prowadzone w formie otwartej dyskusji i to właśnie uczestnicy zdecydowali o kierunku rozmów. Skupiliśmy się na dwóch niezwykle ważnych tematach – ekologii i edukacji.

Z wypracowanymi przez uczestników wnioskami i rozwiązaniami można zapoznać się pod linkami https://futureu.europa.eu/processes/Education/f/37/meetings/160249 i https://futureu.europa.eu/processes/GreenDeal/f/2/meetings/161140, gdzie dostępne jest również szczegółowe sprawozdanie ze spotkania.

#COFOE #TheFuturelsYours #PrzyszłośćJestTwoja #EuropejskiKongresRadMłodzieżowych

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

09. 12. 2022 r. – WIECZÓR TALENTÓW

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt