Wicemistrzynie Gliwic w koszykówce!

W dniu dzisiejszym nasza szkolna drużyna zmierzyła się w turnieju z koszykarkami z I Liceum Ogólnokształcącego. 

Dziewczyny z naszego liceum jak zawsze wykazały się ogromnym zaangażowaniem, determinacją i umiejętnościami sportowymi. Niestety tym razem czegoś nam zabrakło, silne charaktery naszych zawodniczek ogromne chęci, a także nadzieja, nie dały nam przewagi nad przeciwniczkami. 

Po długotrwałym, napiętym meczu zdobyłyśmy drugie miejsce wśród szkół w naszym mieście. 

Gratulujemy koszykarkom z naszego liceum, a także dziękujemy Pani Cieślar za przygotowanie naszych koleżanek! 

Opiekun: p. Anita Cieślar 

Drużyna: Marcelina Pyka, Ewa Pawłowska, Maja Wieczorek, Maja Krawczyk, Agata Henkel, Zuzanna Wietecha, Zuzanna Szmal, Paulina Błażejczyk, Patrycja Nahibowicz, Marta Yeromina, Amelia Migurska, Maja Wielgus

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

10. 11. 2023 r. – Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

08.12.2023 r. – Finał konkursu „Scena dla każdego”

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt