Książka Na Zdrówko!

Serdecznie dziękujemy za przystąpienie do Projektu pn. Rok Szkolnej Aktywności 2022/23. Miło nam poinformować, że szkoła zakończyła pozytywnie pierwszy etap projektu – Indywidualną śnieżkę rozwoju Szkolnych Klubów Wolontariatu (cykl warsztatów dla opiekunów SKW i uczniów/wolontariuszy) oraz została zakwalifikowana do dofinansowania zgłoszonego projektu pn. Książka na Zdrówko!

Kwota dofinansowania wynosi 1450 złotych, szkoła na zrealizowanie projektu ma czas do końca roku szkolnego 2022/23. Nie wymagamy sprawozdania merytorycznego ani finansowego, prosimy tylko o przesłanie zdjęć z wydarzenia do celów promocyjnych i upowszechniania działań Szkolnych Klubów Wolontariatu. Koordynatorami projektu z ramienia szkoły są Pani Ewa Trybalska i Pani Katarzyna Czaplicka. Na każdym etapie projektu zachęcamy do kontaktu i służymy wsparciem. Formę wydatkowania ustalimy bezpośrednio z koordynatorami projektu.

Gratuluję tak świadomych i chętnych do zaangażowania się w życie społeczne uczniów oraz opiekuna SKW. Jestem przekonana, że zaangażowanie wolontariuszy w tworzenie i realizację działań projektowych na rzecz środowisk szkolnych i lokalnych da im poczucie sprawczości i zachęci do dalszych działań pomocowych.

Z wyrazami szacunku
Marta Kryś
Dyrektor Centrum 3.0
Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

10. 11. 2023 r. – Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

08.12.2023 r. – Finał konkursu „Scena dla każdego”

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt