Kiermasz Bożonarodzeniowy

W poniedziałek 4 grudnia w naszej szkole odbył się ,,Kiermasz Bożonarodzeniowy,,. W Kiermaszu wzięły udział klasy 1B, 1C, 1D, 1F, 1G, 2D, 3A, 3B, 3C, 3E, 4F. 

Dzięki zaangażowaniu wszystkich wymienionych klas zebraliśmy 2014 zł, cała kwota zostanie przekazana na rzecz  Szkolnego Koła Wolontariatu. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas oraz wszystkie pyszności, które udało się przygotować. 

Zdjęcia wykonał Marek Frydel ♥️

Najbliższe wydarzenia

24 kwietnia 2026 r. – zakończenie Roku Szkolnego klas IV, godz. 12:45

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!