INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI

Z dumą informujemy, że uczeń klasy 4b Emil Pająk zakwalifikował się do II edycji programu „Inżynierowie Przyszłości” Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. W ramach tego projektu Emil będzie prowadził prace, których celem jest „Opracowanie projektu i wykonanie modelu magnetycznych kół zębatych”. Jego koncepcja badawcza została bardzo wysoko oceniona, bo znalazła się na 13 miejscu wśród 100 prac z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do tego programu grantowego.

Gratulujemy!

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!