Konsultacje społeczne w naszej szkole!

Dnia 24.10.2024 w naszej auli odbyło się spotkanie trójek klasowych, podczas którego uczniowie wzięli udział w konsultacjach społecznych prowadzonych przez panią Ewę Radlak dla Instytutu Badań Edukacyjnych. Tematem spotkania był „Profil absolwenta liceum” — zastanawialiśmy się nad tym, jakie kompetencje i wartości powinien posiadać każdy absolwent naszej szkoły. 🎓

To ważne wydarzenie umożliwiło nam podzielenie się własnymi perspektywami oraz aktywny udział w kształtowaniu przyszłości edukacji! Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za cenne opinie i zaangażowanie.

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!