Konkurs CanSat

Nasi uczniowie pod kierunkiem p.dr Beaty Zimnickiej biorą udział w konkursie CanSat organizowanym przez Europejską Agencję Kosmiczną. Obecnie odnieśli sukces przechodząc do II etapu konkursu jako jedna z 25 drużyn w skali Polski. Drużyna z naszej szkoły projektuje i buduje urządzenie służące badaniom, w ramach których zaprojektowana sonda zostanie zrzucona z rakiety na wysokości 2,5 km. Prace drużyny można śledzić na jej oficjalnej stronie internetowej (https://vlospace.eu).

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!