Konkurs „Młodzi dla przyszłości Śląska”

KONKURS „MŁODZI DLA PRZYSZŁOŚCI ŚLĄSKA” – kolejny sukces Emila Pająka

Uczeń klasy 4b Emil Pająk został zwycięzca konkursu „Młodzi dla przyszłości Śląska”, który jest elementem tegorocznej edycji 8. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Uczniowie w ramach konkursu  zgłaszali propozycje szkolnego projektu naukowego do jednej z pięciu stref tematycznych: humanistyczno-społecznej, przyrodniczej, nauk ścisłych, medycyny i zdrowia oraz techniki. Projekt „Dlaczego nadprzewodnik lewituje? Czyli słów kilka o zblokowaniu kwantowym” znalazł się w gronie zwycięzców, którzy zaprezentują się podczas festiwalu nauki.

Gratulujemy!

https://slaskifestiwalnauki.pl/znamy-zwyciezcow-konkursu-mlodzi-dla-przyszlosci-slaska-1

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!