Sukces w Drużynowych Wyścigach Robotów

17 grudnia odbyły się finały zajęć i konkursu z budowy robotów, organizowanych przez Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej w Katowicach. Zadania polegały najpierw na budowie robota, a później na jak najszybszym pokonaniu zbudowanego toru przeszkód. Nasza drużyna w składzie Mateusz Latos oraz Remigiusz Kęciński zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!