Zwiastun Dnia Ziemi

08.04 odbył się „Zwiastun Dnia Ziemi” organizowany przez Wydział Inżynierii środowiska i Energetyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Młodzież z klas 2 b i e wzięła udział w wykładach pt. – „Czy energetyka odnawialna wywróci Krajowy System Energetyczny – wykład z prezentacją” oraz Stanowisko Watta wraz z prezentacją przemian pary wodnej – wykład z prezentacją. Organizatorom wydarzenia dziękujemy za gościnę 🙂

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!