Mamy BRĄZ!

Stało się! Pierwsi w Gliwicach okazali się być trzeci w Województwie!

W dniu 10 kwietnia 2025 r. nasi chłopcy w składzie: Antoni Latko (3c), Kacper Kacperski (2e), Jan Piątek (3c), Michał Swarlik (3b), Paweł Wolski (3c), Maciej Masłyk (2b), Karol Opielka PK (2e) oraz Wojciech Kania R (2b) zdobyli 3 miejsce w Wojewódzkim Finale Drużynowych Biegów Przełajowych w Bytomiu! W zawodach konkurowało 14 miast z województwa śląskiego, w tym szkoły mistrzostwa sportowego, dlatego gratulujemy sukcesu i dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków!!!

Opiekun drużyny chłopców

Olga Mazurkiewicz

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!