Absolwenci wracają …

Uczniowie klas 4B, 4C i 4E uczestniczyli w spotkaniu z absolwentem naszej szkoły, który opowiedział nam o kulisach procesu rekrutacji i studiowaniu w stolicy. Nikodem Ciomcia obecnie jest studentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Nikodem udziela się w uczelnianym kole naukowym, bierze aktywny udział w realizacji projektów krajowych i zagranicznych naukowych Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie z nim było bardzo inspirujące.

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!