BRAWO LEON!

Jeden z uczniów naszej szkoły, Leon Sułkowski z kl. 3b, został właśnie stypendystą Funduszu ZDOLNI! 🎓💡

Fundusz ten — działający nieodpłatnie od niemal 40 lat — daje młodym ludziom możliwość udziału w warsztatach naukowych, muzycznych lub plastycznych, w spotkaniach z naukowcami i artystami, w obozach i stażach. To wsparcie dla pasji i talentów z całej Polski.

Gratulujemy serdecznie naszemu uczniowi i życzymy mu, by to był tylko jeden z wielu kolejnych kroków w pasjonującej drodze rozwoju! 👏📚

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!