I. Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej
o kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia
o wyniku egzaminu ósmoklasisty.
26 czerwca 10:00 – 13:00
29 czerwca 12:00 – 15:00
30 czerwca 9:00 – 12:00.
W dniach 1-2 lipca dokumenty będzie można składać w sekretariacie szkoły lub wrzucać do specjalnej skrzyni, znajdującej się w głównym wejściu do szkoły.
3 lipca 12:00 – 15:00
6 lipca 9:00 – 15:00
7 lipca 9:00 – 15:00
8 lipca 12:00 – 15:00
9 lipca 9:00 – 12:00
10 lipca 12:00 – 15:00
II. Potwierdzenie przez rodzica kandydata lub opiekuna prawnego kandydata niepełnoletniego woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.
15 lipca 12:00 – 15:00
16 lipca 9:00 – 12: 00
17 lipca 12:00 – 15:00
20 lipca 12:00 – 15:00




