Wieczór Talentów 2016.

Wieczór Talentów 2016

Tegoroczny Wieczór Talentów rozpoczął się, jak na wydarzenie artystyczne przystało, lekkim opóźnieniem. Prezentacje uczestników poprzedził występ uczniowskiego zespołu – Mała Improvizacja. Następnie rozpoczęła się część konkursowa, podczas której zapoznaliśmy się z występami 10 kandydatów. Mimo panującego na zewnątrz chłodu uczestnikom towarzyszyła ciepła i koleżeńska atmosfera. W trakcie (jak zawsze) burzliwych obrad jury na scenie zaprezentował się znany już szkole zespół w składzie Miłosz Korpol, Jan Turkiewicz i Paweł Wałach. Gościnnie wystąpiła też absolwentka naszej szkoły, Marta Schmidt , która wykonała taniec indyjski.

Po występach sędziowie ogłosili swój werdykt:

Pierwsze miejsce zajął Gustaw Brzezinka, na drugim miejscu uplasował się zespół Vapes. Trzecie miejsce, nagrodę publiczności, jak i główną nagrodę przyznaną przez Radę Rodziców zdobyła Sara Rupacz.

Szkolny Wieczór Talentów zakończył się utworem „Na całej połaci śnieg” wykonanym przez uczestników konkursu, prowadzącą – panią Joannę Golik-Skitał, oraz niezastąpioną publiczność.

VI edycję Wieczoru Talentów uważamy za udaną i serdecznie zapraszamy za rok!

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81