WIECZÓR TALENTÓW

Wieczór Talentów to cykliczna, odbywająca się raz w roku, impreza artystyczna wzorowana na popularnych, telewizyjnych programach typu „Talent show”.

Jej pomysłodawczynią i główną organizatorką jest nauczycielka angielskiego, p. Joanna Golik-Skitał wspierana przez innych pedagogów oraz liczne grono uczniów VLO.

Wieczór Talentów ma formę konkursu, w którym może wziąć udział każdy chętny uczeń i uczennica naszej szkoły. W listopadzie odbywają się eliminacje, podczas których zgłoszeni wcześniej uczestnicy prezentują swoje umiejętności w dowolnej dziedzinie (śpiew, recytacja, gra na instrumencie, taniec, gimnastyka, iluzja oraz wiele, wiele innych… ) przed – zawsze życzliwym – Jury. Członkami Jury są nauczyciele oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Osoby (lub grupy np. zespoły muzyczne) zakwalifikowane do II etapu prezentują się na uroczystym i barwnym Finale Wieczoru Talentów, który ma miejsce w grudniu. Tego niepowtarzalnego wieczoru spotykają się w szkolnej auli uczestnicy konkursu i Jury,a także nauczyciele oraz ich rodziny, uczniowie i rodzice stanowiący żywiołową publiczność.

 

Podczas finału Jury przyznaje 3 główne nagrody: złotego, srebrnego i brązowego Anioła Talentu.

Przyznawana jest także nagroda publiczności.

Serdecznie zachęcamy wszystkich naszych uczniów do spróbowania swoich sił i odważnego podzielenia się swoim talentem z innymi.

 

Wieczór Talentów – edycja VI (2016)

Wieczór Talentów – edycja VII (2017)

Wieczór Talentów – edycja VIII (2018)

Wieczór Talentów – edycja IX (2019)

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

od 07. 05. 2024 r. – Egzaminy Maturalne – sesja wiosenna

 

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt