Vice – mistrzynie Gliwic w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ!!!

22 maja odbyły się Mistrzostwa Gliwic w siatkówce plażowej roczników 2002-2004. W sumie wystartowało 17 zespołów z różnych typów szkół.

Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny: Martyna Biegaj (3AG) i Natalia Burian (2CG) – zajęły V miejsce,

natomiast Maja Namysłowska (3CG) i Zuzanna Munzer(3AG) po zaciętym finale zajęły zaszczytne 2 miejsce przegrywając jedynie z zawodniczkami
z klasy sportowej. 

Trenerem zawodniczek była P. Magdalena Droździak-Wrona.

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!