Podziękowania.

W dniach od 12 do 15. 11., kl. 1a liceum czteroletniego wraz z wychowawczynią, Panią Ewą Trybalską, przeprowadziła w naszej szkole zbiórkę odzieży używanej. Ubrania zbierane były dla fundacji „Iskierka”, która za uzyskane ze sprzedaży odzieży pieniądze zakupi statywy medyczne dla dzieci chorych onkologicznie. Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom
i pozostałym pracownikom szkoły udało nam się zebrać ponad 500 kg odzieży.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w akcji!

Najbliższe wydarzenia

26 czerwca 2026 r. – Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 8:00 – wyróżnieni (aula)

godz. 9:30 – spotkania w klasach

********************************************************************************

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!