Komunikaty

KOMUNIKAT NR 2 (15. 06. 2020 r.)
Informacje dla kandydatów, spotkanie online dla chętnych!
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, tak jak w ubiegłych latach, prowadzona będzie elektronicznie. Rejestracja kandydatów w systemie Vulcan (logowanie) rozpocznie się 15 czerwca 2020 r.
Wszystkie informacje dotyczące zakładania konta i logowania w systemie rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/
w zakładce pliki do pobrania.
Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym dotyczącym obsługi systemu rekrutacji  https://www.youtube.com/watch?v=2cRjtr30HZc&feature=youtu.be,
poradnikiem kandydata oraz ulotką informacyjną.

 

Ze względu na brak możliwości zorganizowania dnia otwartego w naszej szkole w tym roku szkolnym chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie online dotyczące najważniejszych kwestii związanych z naborem do szkoły. Spotkania odbędą się w czwartek 18 czerwca w dwóch turach o godzinie 16 i 17 na platformie Google Meets. Link do spotkania zostanie podany na stronie internetowej szkoły w czwartek o 15.30. Udział w spotkaniu nie wymaga zakładania konta czy rejestracji.

 

KOMUNIKAT NR 1
dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego
Sprawdzian kompetencji językowych dla kandydatów do oddziału dwujęzycznego odbędzie się 30 czerwca o godz.10.00.
II termin dla tych, którzy z przyczyn niezależnych od nich nie mogli przystąpić do sprawdzianu kompetencji językowych w pierwszym terminie to 30 lipca godz.10.00.

Zegar Maturalny

Najbliższe wydarzenia

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

 

Informacje o jakości powietrza

Dla Maturzystów!

MIT ME – Projekt

Projekt Pamięć81